Výměna bojleru v Praze

Havarijní servis, montáže a opravy. Pohotovost 24/7

Momentálně máme skladem bojlery Dražice, Ariston, Stiebel Eltron a další, velikostí: 50l, 65l, 80l, 100l, 120l, 125l, 160l, 200l.

Montáž uskutečněme během 1-24h i o víkendu! Volejte 778 555 772

Naše firma se specializuje na opravy, montáže a výměny bojlerů a nabízíme také pohotovostní služby. Máme tým profesionálních instalatérů, kteří jsou připraveni pomoci vám s vašimi problémy s bojlerem a unikem vody z bojlerů.

Nejprve provedeme diagnostiku vašeho bojleru, abychom zjistili příčinu problému. Pokud je možné bojler opravit, naši instalatéři jsou vyškoleni v nejnovějších postupech a používají kvalitní nástroje a díly, aby zajistili, že oprava bude provedena správně. Pokud je váš bojler v opravdu špatném stavu nebo pokud by oprava byla příliš nákladná, můžeme vám pomoci s výběrem a instalací nového bojleru.

V případě nouze můžete využít našich pohotovostních služeb a naši instalatéři vám rádi pomohou s vašimi problémy s bojlerem. Kontaktujte nás pro více informací nebo pro objednání našich služeb.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku

*Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Příjezd do 45 min bez doplatku

Havarijní servis, montáže a opravy. Pohotovost 24/7.

Volejte
+420 778 555 772

Praha a středočeský kraj

Kvalifikovaní technici

Dlouholetá zkušenost se všemi problémy v oboru

Odborníky v oboru

Havarijní servis, montáže a opravy. Čištění odpadů a kanalizací, topenářské práce.

Vážený zákazníku,

rádi bychom vám nabídli bezplatnou telefonickou konzultaci s našimi odborníky. Pro více informací nás prosím kontaktujte na čísle 778 555 772 nebo nám pošlete e-mail na info@nop-servis.cz a my vám zašleme všechny potřebné informace.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

S pozdravem,

Tým NoP servis.

Reference

Zavoláme vám zpět:

UŽ ODCHÁZITE?
Stále jste nenášlí to, co jste hledali?